Akmens stalviršiai

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Naturalaus ir dirbtinio akmens stalviršių gamyba

Akmens stalviršiai tampa vis populiaresni dėl savo išvaizdos ir praktiškumo. Jie plačiai naudojami komercinėse patalpose, namuose – interjerui suteikia rafinuotumo ir elegantiškumo.

Namuose akmuo dažnai pasirenkamas vonios, virtuvės ar svetainės stalviršiams. Tiek dirbtinis, tiek natūralus akmuo yra itin praktiškas pasirinkimas – nepakitęs išlieka daugelį metų, o priežiūros beveik nereikalauja.

Dirbtinio akmens stalviršiai

Dirbtinio akmens stalviršiai pasirenkami dėl praktiškumo ir galimų dizainų. Stalviršiai gali būti sukuriami įvairiausių atspalvių, taip sukuriant išskirtinį ir stilingą interjerą – nuo šviesių vienspalvių iki tamsių marguotų raštų.

Stalviršiai iš dirbtinio akmens pasižymi šiomis savybėmis:

  • Neporėtos plokštės užkerta kelią kauptis pelėsiui, tad tokie stalviršiai pasižymi antibakterinėmis savybėmis.
  • Atsparumas UV spinduliams, aukštai temperatūrai, mechaniniams poveikiams.
  • Senus stalviršius galima nesunkiai atnaujinti juos nupoliruojant.
  • Plonos plokštės suteikia galimybę sukurti norimus dizainus.

Akmenstata prekiaujama tokiomis dirbtinio akmens medžiagomis kaip: Corian, HI-MACS, Kvarcito, Silestone, Dekton stalviršiais. Kiekviena medžiaga pasižymi unikaliomis savybėmis:

  • Lieto akmens stalviršiai, tokie kaip Corian bei HI-MACS, gali būti įvairiausių formų, kadangi dėl ypatingo lankstumo akrilinis akmuo leidžia sukurti įvairias formas be sujungimo žymių.
  • Presuoto akmens stalviršiai, tokie kaip Dekton, dėl atsparumo aukštai temperatūrai ir tvirtumo tinka virtuvėse, voniose ar kitur, kur yra dideli temperatūrų pokyčiai bei galimi mechaniniai veiksniai.
  • Dirbtinio kvarco stalviršiai, tokie kaip Silestone, yra vieni kiečiausių, tad galima juos rinktis virtuvės interjerui sukurti.

Dirbtinio akmens stalviršių kaina priklauso nuo pasirinktos akmens rūšies, norimo dizaino, jo dydžio ir kitų veiksnių.

Naturalaus akmens stalviršiai

Nors natūralus akmuo dėl savo savybių reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei dirbtinis, tačiau šis pasirinkimas yra nemažiau populiarus namų ar komercinių patalpų interjeruose.

Dėl plataus spalvų ir raštų pasirinkimo, natūralaus akmens stalviršiai gali derėti prie kiekvieno interjero.

Akmenstata asortimente galima rasti marmurą, granitą bei kvarcitą – kiekvienas iš jų pasižymi unikaliomis savybėmis:

  • Kvarcitas – vienas kiečiausių akmenų šioje planetoje, pasižymintis antibakterinėmis savybėmis. Kvarcito stalviršiai neturi porų, kuriose galėtų veistis bakterijos, dėl to puikiai tinka SPA ar kitose gydymo įstaigose, kuriose yra aukšti sterilumo reikalavimai.
  • Granitas – laikui nepavaldus ir atsparus aplinkos poveikiams akmuo, puikiai tarnaujantis kaip virtuvės ar vonios stalviršis.
  • Marmuras – prabangios išvaizdos, kitaip žinomas kaip „spindintis akmuo”, pasižymi gyslotais raštais. Būdamas lepus ir minkštesnis, šis akmuo yra tinkamas pasirinkimas voniose.

Natūralaus akmens stalviršių kaina priklauso nuo pasirinktos akmens rūšies, norimo dizaino, jo dydžio ir kitų veiksnių.

Akmens stalviršio pasirinkimas

Renkantis akmenį, reikia atsižvelgti į tai, kurioje namų ar komercinės patalpos vietoje stalviršis puikuosis. Kiekvienas akmuo: tiek natūralus, tiek dirbtinis, pasižymi skirtingomis savybėmis.

Virtuves stalviršiai

Natūralaus bei dirbtinio akmens plokštės, puošdamos virtuvės stalus, saleles, spinteles bei baro staliukus, suteikia išskirtinės prabangos ir rafinuotumo įvaizdį.

Renkantis akmeninį stalviršį virtuvėje, svarbu atsižvelgti, kad akmuo būtų atsparus mechaniniams aplinkos poveikiams, temperatūros pokyčiams ir nesugertų skysčių į savo plyšius. Pasirinkus tinkamą medžiagą, stalviršis tarnaus ilgus metus ir nepakeis savo išvaizdos.

Natūralus akmuo:

Granitas bei kvarcitas yra kieti akmenys, ant kurių galima būtų pjaustyti maisto produktus, dėti karštus indus ir nesibaiminti, jog šie taps pažeisti ar praras spalvą. Tuo tarpu marmurinis stalviršis, būdamas šiek tiek minkštesnis ir lepesnis, nebūtų toks praktiškas pasirinkimas. Norint, kad natūralus akmuo nepakeistų savo išvaizdos ilgus metus, jį reikėtų impregnuoti.

Dirbtinis akmuo:

Dirbtinio akmens stalviršiai virtuvėje yra tinkamas pasirinkimas, nes neturi sujungimo plyšių ar kitokių porų, kuriose kauptųsi bakterijos. Tokie stalviršiai nereikalauja specifinės priežiūros, yra atsparūs pažeidimams. Dirbtinis akmuo pasižymi lankstumu, tad meistrai gali išformuoti įvairiausius dizainus, pavyzdžiui įmantrias virtuvės kriaukles iš Corian, Hi-MACS, Silestone bei Dekton medžiagų.

Vonios stalviršiai

Vonios interjere vis populiaresniu pasirinkimu tampa akmens stalviršiai, kurie vonios kambarį padaro dar jaukesniu, estetišku ir prabangiu. Tačiau svarbu, kad interjero pasirinkimai būtų ne tik dailūs, bet ir praktiški.

Renkantis akmens stalviršį vonioje, svarbu atsižvelgti į jo fizikines savybes, nes vonioje besikaupianti drėgmė, temperatūrų pokyčiai ir galimi vandens užliejimai reikalauja praktiškų ir kokybiškų sprendimų.

Natūralus akmuo:

Granitas bei kvarcitas pasižymi išskirtiniu kietumu bei tvirtumu, jie yra atsparūs temperatūrų pokyčiams, drėgmei bei kitokiems mechaniniams bei cheminiams aplinkos poveikiams. Tuo tarpu marmuras yra šiek tiek lepesnis ir reikalauja daugiau priežiūros, tačiau lygiai taip pat yra dažnas pasirinkimas vonios kambariuose dėl savo išvaizdos ir atsparumo drėgmei.

Dirbtinis akmuo:

Dirbtinio akmens stalviršiai vonioje yra tinkamas pasirinkimas, nes neturi sujungimo plyšių ar kitokių porų, kuriose kauptųsi bakterijos, drėgmė, pelėsis. Tokie stalviršiai nereikalauja specifinės priežiūros, yra atsparūs pažeidimams.

Akmenstata komanda gamina aukštos kokybės tiek dirbtinio, tiek natūralaus akmens stalviršius. Dėl plataus asortimento galima rinktis įvairiausių spalvų, raštų ir dizainų akmens plokštes, iš kurių sukuriami įmantrūs ir išskirtiniai dizainai pagal klientų poreikius. Akmenstata kuria akmens stalviršius, tinkančius tiek komercinių patalpų interjerams, tiek namams – svetainėms, virtuvėms ar vonioms.