Akmens stalviršiai

Rodyti:
Natūralus akmuo
Dirbtinis akmuo
Spalva
Kainų rėžis

Naturalaus ir dirbtinio akmens stalviršių gamyba

Akmens stalviršiai yra itin populiari interjero detalė. Dar nuo seno karaliai, norėdami pabrėžti savo turtingą padėtį bei įtaką, rinkdavosi viską dabinti marmuro bei granito detalėmis. Dabar itin prabangiai ir estetiškai atrodančius akmens stalviršius gali rinktis kiekvienas dėl gausaus medžiagų pasirinkimo.

Akmens stalviršių savybės

Stalviršiai iš akmens yra ne tik graži detalė, bet taip pat praktiška bei ilgaamžė.

Virtuvėje akmens stalviršių nesugadins karšti indai, nepaliks dėmių riebalai ar kiti skysčiai, o pjaustyti maisto produktus galima tiesiai ant akmens.

Vonioje akmuo itin geras pasirinkimas dėl higienos savybių:

  • tokius stalviršius lengva valyti,
  • nesikaupia bakterijos ar pelėsis,
  • be to, akmeniniai stalviršiai yra atsparūs drėgmei.

Akmens stalviršių pasirinkimas

Pagrindiniai akmens ploksčių stalviršiams pasirinkimai:

  • Kvarcitas – vienas kiečiausių akmenų šioje planetoje, pasižymintis antibakterinėmis savybėmis. Kvarcito stalviršiai neturi porų, kuriose galėtų veistis bakterijos, dėl to puikiai tinka SPA ar kitose gydymo įstaigose, kuriose yra aukšti sterilumo reikalavimai.
  • Granitas – laikui nepavaldus ir atsparus aplinkos poveikiams akmuo, puikiai tarnaujantis kaip virtuvės ar vonios stalviršis.
  • Marmuras – prabangios išvaizdos, kitaip žinomas kaip „spindintis akmuo”, pasižymi gyslotais raštais. Būdamas lepus ir minkštesnis, šis akmuo yra tinkamas pasirinkimas voniose.
  • Dirbtinės medžiagos: porceliano keramika, Dekton, Corian, Sileston bei kitos. Šiuolaikinių technologijų dėka galima rinktis įvairiausių spalvų dirbtinio akmens stalviršius, kurie pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir kokybiškumu.

Akmeninių stalviršių kaina priklauso nuo kelių veiksnių: medžiagos, gamybos ir montavimo.