Plautuvės ir kriauklės

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Akmens kriauklių, plautuvių gamyba

Siekiantiems virtuvėje ar vonios kambaryje sukurti tekstūriškai vientisą ir estetiškai atrodančią erdvę, verta pasvarstyti apie individualiai kurtą plautuvių ir kriauklių projektą. Akmenstata komanda sėkmingai pateisina ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius. Siūlomame asortimente rasite įvairių spalvų ir tekstūrų akmens plokštes.

Kriauklės, pagamintos iš akmens plokščių, jau nuo seno yra žinomos kaip tvirtos, patvarios ir ilgaamžės. Ieškantiems išskirtinio aksesuaro namuose, rekomenduojama pasvarstyti apie natūralus akmens – marmuro ar granito kriaukles. 

Nors akmeninės kriauklės gali kainuoti daug daugiau nei nerūdijančio plieno, porceliano ar kompozicinės kriauklės, tinkamai prižiūrimos, tarnaus visą gyvenimą. Galite rinktis tarp daugelio rūšių natūralaus akmens medžiagų, tokių kaip granitas, marmuras ar net retesnių medžiagų – kalkakmenio, kvarcito ar onikso.

Akmens plautuvių savybės

Akmuo yra populiari virtuvės apdailos medžiaga tiek stalviršiams, tiek grindims. Šiais laikais natūrali medžiaga tampa vis populiaresniu virtuvės aksesuaru, itin vertinamu dėl savo funkcionalumo, kokybės ir estetinės išvaizdos. Kadangi kiekvieno akmens plokštė yra unikali, nerasite dviejų vienodų kriauklių.

Akmens kriauklės pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Šią medžiagą labai sunku sugadinti – ji nesibraižo ir nerūdija. 

Tiesa, ne visos akmens kriauklės tinka ir voniai, ir virtuvei. Virtuvėje rekomenduojama rinktis dirbtinio akmens kriauklę bei stalviršį, kadangi ši medžiaga yra atspari temperatūrų pokyčiams. O, pavyzdžiui, marmuro kriauklė labiau tinkama ne taip intensyviai naudojamame vonios kambaryje.

Akmeninės plautuvės yra puikus pasirinkimas dėl šių savybių:

  • Paviršius atsparus įvairiems pažeidimams, dėmėms, įbrėžimams;
  • Nereikalauja ypatingos priežiūros;
  • Gaminamos pagal individualų užsakymą: galima rinktis įvairių formų, dizainų ir dydžių;

Kur naudojama?

  • Praktiškas gaminys jūsų virtuvei;
  • Estetiškai atrodanti puošmena jūsų vonios kambariui.