Akrilo stalviršiai

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Akrilo stalviršių gamyba

Akrilo (lieto akmens) stalviršiai yra puikus pasirinkimas norintiems itin glotnaus, malonaus ir stilingo paviršiaus. Akmenstata svetaineje galima rinktis iš kelių akrilinio akmens rūšių: Corian bei HI-MACS.

Akrilo stalviršių savybės

Akrilinio (lieto) akmens stalviršių medžiagos yra gaminamos sumaišant 2/3 natūralių mineralų (boksito) ir 1/3 akrilo rišiklio. Šios medžiagos yra 100% be kvarco ir silicio dioksido, todėl, jei reikia, jį galima saugiai pjauti vietoje ir sumontuoti besiūliais sujungimais. Dėka šiuolaikinių technologijų tokie stalviršiai gali būti įvairiausių raštų, spalvų bei reljefų.

Stalviršiai iš lieto akmens pasižymi šiomis savybėmis:

  • Atsparumas karščiui iki 100 °C;
  • Antibakterinis – gaminant stalviršį iš lieto akmens nelieka jokių tarpų ar siūlių, kas apsaugo paviršių nuo bakterijų bei pelėsio;
  • Nors ir linkęs braižytis, tokį stalviršį galima nupoliruoti;
  • Nereikia impregnuoti.

Kam tinka akriliniai stalviršiai

Lieto akmens stalviršiai yra tinkami ne tik namuose – virtuvės ar vonios patalpose, bet ir gydymo įstaigose ar maisto kavinėse, kur yra aukšti sterilumo reikalavimai. Lieto akmens plokštės, būdamos vientisos, neturi plyšių ar porų, kuriose kauptųsi bakterijos.

Akmenstata komanda gali pagaminti lieto akmens stalviršius pagal individualius klientų užsakymus. Lieto akmens lankstumas leidžia pagaminti išskirtinius dizainus pagal klientų fantazijas. Pavyzdžiui, prie stalviršio priderinti dailias besiūles plautuves iš Corian plokščių.