Corian stalviršiai

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Corian stalviršių gamyba

Corian stalviršiai yra šiuolaikinių technologijų ir natūralios gamtos derinys. Šis lietas, akrilinis akmuo yra technologijų pagalba sukurta medžiaga, kuri dėl jos pagaminimo būdo gali būti įvairiausių formų, raštų ir spalvų.

Corian stalviršių savybės

Corian medžiaga išgaunama presuotas akrilinio akmens masės plokštes gamykloje apdirbant, sujungiant ir lankstant aukštoje temperatūroje. Medžiaga ypatinga tuo, jog 149°C temperatūroje ją galima formuoti kaip tik geidžia širdis – lieti įvairius paviršius, formuoti interjero elementus ar kitus dizaino objektus.

Formuojant medžiagą, nelieka jokių tarpų, o paviršius tampa švelnus ir malonus liesti, todėl Corian stalviršis pasižymi šiomis savybėmis:

  • Higieniškas – Corian akmuo, būdamas vienalytis užtikrina, kad jokios bakterijos nepapuls į stalviršį.
  • Antialerginis – Corian akmuo, nors ir yra dirbtinis, jis yra gaminamas iš natūralių gamtoje randamų medžiagų, tokių kaip akrilas bei mineralai.
  • Nelepus – Corian stalviršiai nereikalauja jokios specifinės priežiūros, juos užtenka nuvalyti pašluoste.

Kam tinka Corian stalviršiai

Corian stalviršis yra tinkamas pasirinkimas ne tik namų interjere, bet ir įvairiose įstaigose ar įmonėse, kur yra aukšti sterilumo reikalavimai. Antibakterinės stalviršio savybės užtikrins, kad ant tokio paviršiaus nesiveis pelėsis ir nesikaups bakterijos.