Laiptų pakopos

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Akmeninių laiptų pakopų gamyba

Ieškantiems išskirtinių interjero sprendimų, Akmenstata siūlo natūralaus bei dirbtinio akmens laiptų pakopas. Jos garsėja tvarumu, patikimumu ir stebina išskirtinai žavia išvaizda, kurios neįmanoma nepastebėti. Tokias pakopas galima naudoti tiek individualiems namams, tiek ir komercinėms patalpoms – platus pasirinkimas leidžia įgyvendinti bet kokius stilistinius sumanymus.

Laiptų pakopų savybės

Akmens pakopos laiptams išsiskiria savo žavesiu. Natūralaus ir dirbtinio akmens pasirinkimo gausa pakopoms vilioja tiek patyrusius dizainerius, tiek naujakurius, norinčius norinčius įsirengti savo namus pirmą kartą.

Akmuo sėkmingai atlaiko intensyvų judėjimą, todėl laiptų pakopos išlaikys pirminę išvaizdą dešimtmečius. Dėl šios priežasties jos tinka ir komercinės paskirties pastatams. Akmens laiptų pakopų kaina prieinama, o kokybė aukšta.

Atidžiau susipažinę su medžiagomis pastebėsite, jog akmeninės laiptų pakopos labai dažnai turi degintą paviršių. Toks sprendimas pasirinktas dėl to, kad šie gaminiai būtų maksimaliai saugūs ir neslidūs.

Akmenines laiptų pakopos yra puikus pasirinkimas dėl šių savybių:

  • Neslidus paviršius;
  • Patvarios ir ilgaamžės;
  • Lengva priežiūra;
  • Atsparios smūgiams, įbrėžimams.

Kur naudojamos laiptų pakopos iš akmens?

Akmeninės laiptų pakopos gali būti pritaikomos tiek lauke, tiek ir viduje. Pirmuoju atveju ypač patartina rinktis granitą, kuris yra nepaveikus nepastovioms temperatūroms, pasižymi puikiu atsparumu ir tarnaus ilgus metus.

Asortimente taip pat yra ir kitų natūralių akmenų ir akmens masės plokščių, iš kurių gali būti gaminamos laiptų pakopos. Laiptų pakopų išvaizda šiuo atveju taip pat yra labai svarbi – jos itin prisideda prie bendros atmosferos formavimo. Natūralus akmuo visuomet atrodo išskirtinai ir prabangiai.

Stengiamės užtikrinti, kad gaminių kaina atitiktų kokybę ir visus Jūsų lūkesčius viršytų su kaupu. Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas ir atsakingai žiūrime į gamybinius procesus. Asortimentas reguliariai yra atnaujinamas, todėl net neabejojame, jog čia tikrai surasite dėmesio vertų pasiūlymų.