Akmens plokštės

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Naturalaus ir dirbtinio akmens plokštės internetu

Akmens plokštės yra laikui nepavaldi interjero bei eksterjero detalė. Akmuo, tiek dirbtinis, tiek natūralus, būdamas tvirta ir kokybiška medžiaga yra praktiškas pasirinkimas jūsų namams, įstaigai ar kitoms patalpoms.

Akmens plokščių pasirinkimas

Granitas, marmuras bei dirbtinio akmens plokštės gali būti įvairiausių spalvų ir raštų, tad pasitelkus fantaziją galima sukurti išskirtinius, elegantiškus ir prabangiai atrodančius dizainus. Papuoškite savo židinį tamsiu marmuru su įmantriomis aukso spalvos gyslomis, rinkitės elegantiško kvarco palanges savo miegamajame, vonios sienas dabinkite Laminam plokštėmis, o lauko takelį nuklokite unikalaus rašto granitu.

Dėka natūralaus ir dirbtinio akmens įvairovės, galite rinktis sau patinkančias plokštes atsižvelgiant į kainą, dizainą, savybes ir kitus poreikius. Kiekviena medžiaga pasižymi skirtingomis savybėmis:

  • Marmuro plokštes išsiskiria savo gyslotais raštais, tačiau marmuras yra vienas lepesnių akmenų;
  • Granitas yra laikui nepavaldus, vulkaninės kilmės tvirtas akmuo su unikaliais porėtais raštais;
  • Kvarcas dėka technologijų ir savo sudedamųjų dalių yra vienas kiečiausių akmenų planetoje. Dirbtinio kvarco plokštes gali būti įvairiausių raštų ir spalvų.

Kam tinka akmens plokštės

Akmens plokštės yra tinkamas pasirinkimas tiek interjere, tiek eksterjere. Jas galima rinktis vidaus ir fasado sienų, grindų apdailai, papuošti baldus ar sukurti palanges, stalviršius, laiptus. Kiekviena akmens detalė patalpoms suteikia išskirtinumo, jaukumo ir prabangos įvaizdį.