Vizija. Misija. Vertybės.

Akmenstata

– STONE MANUFACTURE –

Mūsų misija – kurti praktiškus, prabangius ir ilgaamžius interjero elementus bei akcentus.

Esame natūralaus ir dirbtinio akmens produktų gamybos įmonė, kurios gaminius renkasi prabangą ir grožį gamtos turtuose įžvelgiantys asmenys. Žinome, kad kelias tobulo interjero ar eksterjero link – vingiuotas, tad mūsų aistra tobulumui ir produktams leidžia palaikyti aukštus kokybės standartus, atliepti įvairių klientų poreikius. To pasiekiame pasitelkdami ekspertų žinias, profesionalios komandos kompetencijas. Susibūrę drauge, mes dėmesingai ir su pagarba vystome, tobuliname ir palaikome gamybos procesus, kuriame produktus, puoselėjame ryšius su klientais ir partneriais. 

Mūsų vizija – tapti geidžiamiausia kokybiškų akmens gaminių įmone Lietuvoje.

UAB „Akmenstata“ veiklą vykdo jau daugiau nei 20 metų. O viskas prasidėjo nuo mažos gamyklėlės Elektrėnuose… Per šį laikotarpį buvo visko: įmonė augo, keitėsi, atsirado naujų technologijų ir galimybių. Vėliau sostinėje įkūrėme erdvę, kuri įrodo veiklos dedikaciją akmens kultūrai, mūsų dėmesį gamtos turtams, jų istorijai. Nors technologijos sparčiai tobulėja, palengvina gamybos, projektavimo darbus, bet mūsų veiklos šerdis išlieka – rankų darbas, atidumas ir pagarba ne tik kuriamiems produktams, bet ir vienas kitam. Nuolat ieškome, kas mus sujungtų, o kuriamuose produktuose atsispindėtų autentiškumas, tvarumas ir charakteris

Vadovaujamės penkiomis pagrindinėmis vertybėmis: profesionalumu, kūrybiškumu, atsakingumu, bendradarbiavimu ir pagarba.

Mūsų komandos ir įmonės pagrindas – vertybės, kurios apgaubia kiekvieną užduotį. Jos tampa mūsų kelrodėmis kiekviename žingsnyje: įgyvendinant įmonės misiją ir tikslus, bendraujant su klientais, atliepiant užsakovų norus ir vizijas. Tai – išorinis ir vidinis susitarimas, kuris padeda siekti tikslų.