Granito stalviršiai

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Granito stalviršių gamyba

Granito stalviršiai tai laikui nepavaldi interjero detalė, kuri yra itin tvirta ir neišeinanti iš mados. Akmenstata stalviršius gamina iš daugybės spalvų ir raštų granito plokščių, taip sukuriant unikalų interjero detalės dizainą. Toks stalviršis patalpoms suteiks elegantiškumo ir prabangos įvaizdį.

Granito stalviršių savybės

Granitas iš kitų akmenų išsiskiria savo kietumu ir tvirtumu. Tai vulkaninės kilmės uoliena, susidariusi žemės gelmėse dėka didelio slėgio ir aukštos temperatūros iš magmos ir kitų uolienų.

Granito gamtoje yra randama daugiau nei 60 skirtingų atspalvių ir rūšių. Kiekvienas granito akmens gabalėlis yra tarsi atskiras meno kūrinys dėl jame esančių biotito, kvarco, magnetito, cirkonio, apatito ir kitų dalelių. Daugiausia šio akmens yra atvežama iš Indijos, Brazilijos bei Skandinavijos.

Granito stalviršis pasižymi šiomis savybėmis:

  • Kietas;
  • Mažai porėtas;
  • Atsparus temperatūrų kaitai;
  • Atsparus įbrėžimams ir kitiems cheminiams poveikiams;
  • Atsparus erozijai.

Kam tinka granito stalviršiai

Granito stalviršis, būdamas tvirtas ir nereikalaudamas daug priežiūros, yra vienas geriausių pasirinkimų virtuvės interjere – impregnuotas granitas yra atsparus mechaniniams poveikiams, rūgštims ir drėgmei. Ant granito stalviršio galima pjaustyti maisto produktus, dėti karštus indus.