Natūralaus akmens priežiūra

Natūralaus akmens priežiūra yra svarbi

siekiant išlaikyti jo natūralų grožį bei išvaizdą.

Venkite per didelio drėgmės poveikio.

Natūralus akmuo gali sugerti vandenį, todėl reikia užtikrinti, kad jis būtų tinkamai impregnuotas ir sausas, kad būtų išvengta dėmių atsiradimo.

Valykite nedelsdami.

Iš karto nuvalykite bet kokius užteršimus, druską, riebalus ar kitus skysčius, kad išvengtumėte jų įsiskverbimo į akmenį ir galimų dėmių atsiradimo.

Naudojant valymo priemones, būtinai laikykitės gamintojo rekomendacijų.

Skirtingi akmens tipai turi skirtingas savybes ir reaguoja skirtingai į įvairias valymo priemones. Taigi, geriausia naudoti tik rekomenduojamas priemones.

Apdailos paviršių reguliariai šveiskite ir poliruokite.

Tai padės išlaikyti akmens spalvą ir blizgesį. Poliravimas padeda užpildyti mažus plyšius ir panaikinti atsiradusias dėmes.

Testuokite.

Prieš naudojant valymo priemones, išbandykite jas nedideliame plote, kad įsitikintume, jog jos neturi neigiamo poveikio akmeniui.

Geriausia pasikonsultuoti su specialistais ar gamintoju.

Negalima.

Negalima naudoti rūgštinių ir agresyvių valymo priemonių. Jos gali sugadinti akmens paviršių ir padaryti didelę žalą.

Svarbu.

Pasirūpinkite, kad natūralaus akmens paviršius būtų reguliariai impregnuojamas, taip sumažinsite tikimybę atsirasti dėmėms, įtrūkimams ir kitiems pažeidimams.

Nuolatinė akmens priežiūra gali padėti išlaikyti spindesį ir atspalvį ilgą laiką. Priežiūra apima nuolatinį valymą, naudojant tinkamus valymo produktus ir metodiką, taip pat reguliarų akmens paviršiaus sandarinimą.

Tokios priežiūros rezultatas gali būti ilgesnis akmens tarnavimo laikas, didesnis atsparumas nusidėvėjimui ir patvarumui. Be to, nuolatinė akmens priežiūra padeda išlaikyti patrauklų akmens atspalvį ir išvengti įtrūkimų, įbrėžimų ar kitų defektų.