Palangės

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Akmens palangių gamyba

Tinkamai parinktos palangės interjerui gali suteikti išskirtinumo ir rafinuotumo. Vienas dailiausių ir praktiškiausių pasirinkimų – akmens palangės, kurios gali būti sukurtos iš įvairiausių spalvų ir raštų dirbtinio ar natūralaus akmens.

Akmens palangių savybės priklauso nuo konkretaus akmens, bet visos turi vieną bendrą privalumą – tvirtumą. Akmenstata gali jums pagaminti tiek natūralaus, tiek dirbtinio akmens palanges —  nuo granito ir marmuro iki porcelianinės keramikos. Spalva ir tekstūra priklausys tik nuo jūsų skonio ir poreikių.

Akmeninių palangių savybės

Šiuolaikinėje statyboje vis dažniau pasirenkamos akmens palangės dėl savo turimų savybių. Akmeninės palangės bus ne tik tvirtos ir funkcionalios, bet taip pat tarnaus kaip estetiškas dekoras.

Klientai vertina, kad dėka moderniausios apdirbimo technologijos, galimas briaunų apdirbimas —  išgaunamos įvairios jų formos, tiek aptakios, tiek originalios. Tokio tipo palangės darniai ir harmoningai įsilieja į bet kokį interjerą. Visai nesvarbu, ar jūsų namuose vyrauja klasika, ar boho stilius, ar jų derinys.

Skirtingai nuo kitų medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, natūralaus akmens palangės išsiskiria savo patvarumu. Neatsiras jokių pažeidimų tiek laistant augalus, tiek laikant sunkias dekoro detalės ant jų.

Akmuo yra lengvai prižiūrimas. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, gali tekti atlikti tik profilaktinę priežiūrą. Akmenstata specialistai visuomet pasiruošę patarti, kaip prižiūrėti skirtingų akmens tipų palanges.

Akmens palangės yra puikus pasirinkimas dėl šių savybių:

  • Platus formų ir spalvų pasirinkimas;
  • Ilgaamžės ir patvarios;
  • Atsparios dūžiams ir įbrėžimams;
  • Lengva priežiūra.

Kur naudojamos akmens palangės?

  • Gali būti naudojamos ne tik bute / name, bet ir įvairios paskirties patalpose;
  • Įvairios paskirties pastatų eksterjere