Palangės

Rodyti:
Natūralus akmuo
Dirbtinis akmuo
Spalva
Kainų rėžis

Akmens palangių gamyba

Akmens palangių savybės priklauso nuo konkretaus akmens, bet visos turi vieną bendrą privalumą – tvirtumą. Akmenstata gali jums pagaminti tiek natūralaus, tiek dirbtinio akmens palanges —  nuo granito, marmuro iki porcelianinės keramikos. Spalva ir tekstūra priklausys tik nuo jūsų skonio ir poreikių.

Akmens palangių savybės

Šiuolaikinėje statyboje vis dažniau pasirenkamos akmens palangės dėl savo turimų savybių. Akmeninės palangės bus ne tik tvirtos ir funkcionalios, bet taip pat tarnaus kaip estetiškas dekoras.

Klientai vertina, kad dėka moderniausios apdirbimo technologijos, galimas briaunų apdirbimas —  išgaunamos įvairios jų formos, tiek aptakios, tiek originalios. Tokio tipo palangės darniai ir harmoningai įsilieja į bet kokį interjerą. Visai nesvarbu, ar jūsų namuose vyrauja klasika, ar boho stilius, ar jų derinys.

Skirtingai nuo kitų medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, natūralaus akmens palangės išsiskiria savo patvarumu. Neatsiras jokių pažeidimų tiek laistant augalus, tiek laikant sunkias dekoro detalės ant jų.

Akmuo yra lengvai prižiūrimas. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto akmens, gali tekti atlikti tik profilaktinę priežiūrą. Akmenstata specialistai visuomet pasiruošę patarti, kaip prižiūrėti skirtingų akmens tipų palanges.

Akmens palangės yra puikus pasirinkimas dėl šių savybių:

  • Platus formų ir spalvų pasirinkimas;
  • Ilgaamžės ir patvarios;
  • Atsparios dūžiams ir įbrėžimams;
  • Lengva priežiūra.

Kur naudojamos akmens palangės?

  • Gali būti naudojamos ne tik bute / name, bet ir įvairios paskirties patalpose;
  • Įvairios paskirties pastatų eksterjere