Granito plokštės

Natūralus akmuo

Dirbtinis akmuo

Spalva
Kainų rėžis
Rodyti:

Granito plokštės internetu

Granito plokštės – tai laikui nepavaldi interjero bei eksterjero detalė, kuri yra itin tvirta ir neišeinanti iš mados. Seniausi randami granito statiniai skaičiuoja jau 5000 metų.

Granito plokščių savybės

Granitas iš kitų akmenų išsiskiria savo kietumu ir tvirtumu. Tai vulkaninės kilmės uoliena, susidariusi žemės gelmėse dėka didelio slėgio ir aukštos temperatūros iš magmos ir kitų uolienų.

Granito gamtoje yra randama daugiau nei 60 skirtingų atspalvių ir rūšių. Kiekvienas granito akmens gabalėlis yra tarsi atskiras meno kūrinys dėl jame esančių biotito, kvarco, magnetito, cirkonio, apatito ir kitų dalelių. Daugiausia šio akmens yra atvežama iš Suomijos, Norvegijos ir Švedijos.

Granitinės plokštės pasižymi šiomis savybėmis:

  • Kietos;
  • Atsparios temperatūrų kaitai;
  • Atsparios įbrėžimams ir kitiems cheminiams poveikiams;
  • Atsparios erozijai.

Kam tinka granito plokštės

Granitas, dėl tvirtų fizikinių savybių, savo išskirtinių raštų ir plataus spalvų pasirinkimo, yra puikus pasirinkimas tiek eksterjere, tiek interjere norint sukurti unikalų ir praktišką dizainą.

Granitas eksterjere

Granitas yra tinkamas pasirinkimas:

  • Grindiniams viešose vietose, nes akmuo yra atsparus trinčiai, įbrėžimams ir kitiems veiksniams, tad puikiai tarnaus judriose vietose.
  • Fasadų apdailai, nes nei rūgštys, nei šalnos, lietus ar saulės tiesioginė šviesa nepadarys žalos granitui.
  • Lauko laiptų pakopoms ar lauko palangėms, kadangi granitas atsparus tiek temperatūrų pokyčiams, tiek atmosferos kaitai.

Granitas interjere

Akmenstata gamina aukštos kokybės granito stalviršius ir siūlo platų pasirinkimą, tad rekomenduojame rinktis akmenį bet kurioje namų patalpoje virtuvėje, vonioje, svetainėje:

  • Sienų ar grindų dangai, kadangi granitas neišsivaikščios ir nebus pažeistas net judriose vietose. Taip pat, nukritę daiktai nepažeis grindų dangos, nes akmuo yra itin kietas.
  • Prie granito stalviršių galima priderinti ir plautuves ar praustuvus, kadangi akmuo yra atsparus drėgmei, muilui ar kitoms medžiagoms. Tokių kriauklių priežiūra itin paprasta, o dėka plataus granito pasirinkimo galima sukurti norimą dizainą.
  • Granito palangės namuose atrodo itin prabangiai ir yra praktiškas dizaino elementas, atlaikantis vazonus ar kitas sunkias dekoracijas.

Akmenstata komanda granito plokštes ir gaminius gali pristatyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei į kitus Lietuvos miestus ir juos atitinkamai sumontuoti.