Granitas Olympus

Natūralus akmuo interjere

GRANITAS OLYMPUS | dizainerė Dovilė Batutienė |

Brazilija yra viena iš didžiausių granito gavybos šalių pasaulyje. Šalyje yra daugybė šio akmens karjerų. Brazilijos granitas yra gerai žinomas ir labai vertinamas dėl savo įvairių spalvų ir raštų, atsparumo ir tvirtumo savybių. Ši šalis yra didžiulis granito tiekėjas tarptautinėje rinkoje, eksportuojantys didžiulius kiekius uolienos į visą pasaulį.

Akmens blokai yra vertinami pagal kokybę ir išvaizdą. Tai gali apimti bloko spalvą, tekstūrą, struktūrą ir netgi tai, kaip lengvai jis apdorojamas.

Granito blokai pjaunami specialiais akmens pjovimo įrankiais: deimantiniais diskais, kurie parenkami pagal granito kietumą ir tankumą. Pjovimo procesas gali būti atliekamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, priklausomai nuo poreikio.

Granitas Olympus pagrindas yra baltos spalvos, turintis dramatiškų juodos, rudos ir pilkos spalvų raštų. Tokia spalvų paletė tinkama moderniam ir klasikiniam namų interjerui.

Granitas Olympus turi kristalinę struktūrą, o tai reiškia, kad jis yra atsparus deformacijai. Tai daro granitą labai tvirtu ir patvaria medžiaga, idealiai tinka dekorui.

Granitas Olympus yra labai kietas ir tvirtas akmuo, todėl jį sunku apdirbti rankomis. Dauguma granito apdirbimo darbų atliekami naudojant specialius įrankius ir mašinas, kurios yra sukuriamos specialiai šiam apdirbimui.

Olympus granito plokštės suteikia unikalų, individualų sprendimą intrejere. Granito struktūros ypatumai sukuria įspūdingus modelius, kurie gali akcentuoti modernų interjerą.

Natūralaus akmens tekstūra suteikti kambariui daugiau gyvybingumo ir gilesnio pojūčio.

Šis granitas yra lengvai prižiūrimas, reikalingas tik reguliarus valymas, kad išlaikytų savo originalų grožį ir spalvų intensyvumą.

Nuotraukų galerija

GAMTA ĮKVEPIA, GAMYKLOS APLINKA INSPIRUOJA KŪRYBĄ, O ŽMOGAUS RANKOS SUTEIKIA GAMINIUI BAIGTUMĄ. 

PROJEKTO AUTORĖ | Interjero studija | Dovilė Batutienė |​​​

FOTO: Benas Šileika

ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS SPAUDOJE

OBJEKTO DOSJĖ: ​​​​​​​​
PROJEKTO AUTORĖ – Interjero dizaino studija: Interjero studija | Dovilė Batutienė.​​​​​​​​
AKMUO – AKMENSTATA. Natūralus Granitas Olympus.​​​​​​​​
TIPAS – senamiesčio butas. ​​​​​​​​
Skaitykite daugiau!

Daugiau įkvėpimo