Dizaino savaitė’23

Pop-up vitrina

Vienos dienos Pop-up galerija išskirtinėje Paupio vietoje – Kūdrų parke.

DIZAINO SAVAITĖ – jau aštuonioliktus metus iš eilės vykstantis dizaino festivalis Lietuvoje. ​​​​​​​​
​​​​​​​​
Mes džiaugiamės galimybe prisidėti prie šios bendruomenės stiprinimo. Tikime, kad kiekvienas iš mūsų projektų apjungia meną ir funkcijas, gerina gyvenimo kokybę bei suteikia vis naujus požiūrio taškus į žmogaus buitį ir kasdienybę. ​​​​​​​​

Bendruomenėje galime rasti įvairių ir įdomių dizaino stilių, perspektyvų ir idėjų. ​​​​​​​​
Susidūrus su skirtingomis kultūromis, patirtimis ir pomėgiais, jūs ir mes galime būti įkvėpti ir priversti pamąstyti kitaip apie aplinką. ​​​​​​​​
​​​​​​​​

Kartu turime galimybę nuolat mokytis ir tobulinti savo dizaino įgūdžius, stebėdami ir bendraudami su kitais talentingais dizaineriais.​​​​​​​​

Galerijoje po atviru dangumi pristatėme tris įspūdingų matmenų natūralaus akmens plokštes: granitą Olympus, šukuotą London Grey ir Novulato kvarcitą. Šios plokštės džiugino akį savo didingu dydžiu. Atsiskleidė stulbinanti gamtos sukurtų spalvų ir tekstūrų harmoniją. Jos tarsi paveikslai, kuriuose matyti gamtos nepakartojama meninė erdvė su natūraliais mikro trūkiais ir įspūdingu giliųjų sluoksnių turtu.

Pievoje eksponavome skirtingus akmens paviršiaus apdirbimus, kuriuose slypi unikalus dizainas ir meistriškumas. Akmens apdirbimo technikos, tokios kaip poliravimas, šukavimas ar reljefinės struktūros, prideda gyvybingumo ir įdomumo paviršiui, kuris tarsi pasakoja savo unikalų pasakojimą.

Kiekvieno prekės ženklo sėkmė priklauso nuo atsidavusių darbuotojų, kurie ne tik parduoda produktus ir paslaugas, bet ir kuria nepakartojamą emociją ir jausmą.
Tai yra ypatingai svarbu šiame greitai besikeičiančiame pasaulyje. Mūsų darbuotojai – klientai yra neatskiriama mūsų prekės ženklo vertybė, kurią vertiname ir gerbiame.

Ačiū visiems, kurie lankėsi ir prisidėjo prie mūsų sėkmingo renginio.

Nuotraukų galerija

GAMTA ĮKVEPIA, GAMYKLOS APLINKA INSPIRUOJA KŪRYBĄ, O ŽMOGAUS RANKOS SUTEIKIA GAMINIUI BAIGTUMĄ. 

INSPIRACIJOS IDĖJA: Doloresa G. B.

FOTO: Agnė Urbelė

VIDEO: Mantas Sadauskas

Renginio partneriai, globėjai ir rėmėjai: ​

Ačiū Cosentino​​​​​​​​ @cosentino_lithuania už bendradarbiavimą, idėjos puoselėjimą. Mums drauge pavyko sukurti nepakartojamą ir sėkmingą renginį.
Ačiū Renginio partneriams, globėjams ir rėmėjams: ​​​​​​​​

Wilbergs Group JSC​​​​​​​​ @wilbergs_parquet 
​​​​​​​​
– NAMAI ir OBJEKTAI​​​​​​​​ @namaiobjektai 
​​​​​​​​
– DU SON​​​​​​​​ @duson.lt 
​​​​​​​​
– esea house​​​​​​​​ @esea_house  
​​​​​​​​
– Rejben​​​​​​​​ @rejbenfurniture 
​​​​​​​​
– Vipzone​​​​​​​​ @vipzone_baltics 
​​​​​​​​
– Jungle Flora​​​​​​​​ @jungleflora 


Ir didelis Ačiū svečiams 🌾🪨