Stalviršiai

Stalviršis gali būti pagrindinis jūsų virtuvės dizaino elementas. Jis atlieka didelį vaidmenį Jūsų kasdienėje buityje, todėl svarbi ne tik jo išvaizda, bet ir praktiškumas. Pasirinktas virtuvės stalviršis turi atitikti jūsų gyvenimo būdą – leiskite mums padėti išsirinkti tinkamiausią stalviršį Jūsų namams .
Gaminame akmens stalviršius pagal užsakymą. Granito,  marmuro, travertino stalviršiai puikiai papuoš Jūsų virtuvę arba vonios kambarį
HI-MACS® ir Corian dirbtinis, lietas akmuo tinka virtuvių stalviršių gamybai, sienų uždengimui, dekoratyviniams elementams, gaminamos ir integruojamos į stalviršį plautuvės
Dirbtinis akmuo- sparčiai populiarėjanti medžiaga stalviršių gamyboje. Dėl savo mechaninio atsparumo ir spalvų gamos  žmonės vis dažniau renkasi dirbtinį akmenį
Natūralaus akmens virtuvės sienų apdailos plokštės, priderintos prie virtuvės stalviršio, suteiks virtuvei vientisumo bei pasitarnaus praktiškai
Virtuvės sienelė ,pagaminta iš dirbtinio akmens, bus lengvai prižiūrima, atspari aplinkos poveikiui, suteiks virtuvei vientisumo ir praktiškumo kasdienėje maisto ruošoje
 
  1. Jūs mėgstate dažnai gaminti;
  2. Turite  mažų vaikų, todėl reikėtų atsižvelgti į tai, kad kai kurie stalviršiai jautresni aplinkos poveikiui;
  3. Stalviršio kasdienis valymas ir priežiūra -vienas iš esminių dalykų;
  4. Virtuvės stalviršio kaina ir svarba namuose.
 
 
Populiariausių mūsų gaminamų stalviršių apžvalga :
 
Granito stalviršiai:
 
Granitas - viena populiariausių ir pirmaujančių medžiagų stalviršių gamyboje. Granito stalviršių privalumai: jų unikalus raštas, ilgaamžiškumas, mažas porėtumas, lengva priežiūra. Tinkamai prižiūrint stalviršis tarnaus tiek pat ilgai, kiek Jūsų būstas. Rekomenduojame impregnuoti stalviršį reguliariai (Nuoroda granito priežiūrai),  valymui naudoti specialiai akmeniui skirtas priemonės.
 
Marmuro stalviršiai:
 
Marmuro stalviršiai ,kaip ir granito, atrodys elegantiškai ir papuoš Jūsų virtuvę. Marmuro yra daugybė skirtingų spalvų ir raštų. Kiekvienas klientas ras tinkamiausią sprendimą savo virtuvės dizainui. Marmuro stalviršio privalumas yra jo raštų įvairovė ir ilgaamžiškumas, tinkamai prižiūrint tarnaus ilgus metus. Visgi marmuras yra lepesnis akmuo nei granitas ir reikalauja daugiau priežiūros. Šis akmuo yra minkštesnis, todėl lengviau apdirbamas, ir kartu  silpnesnis, todėl labiau tinkamas vonios stalviršiams.
 
Kvarco stalviršiai:
 
Dirbtinio akmens stalviršiai Quarela, Silestone yra puiki alternatyva granito arba marmuro stalviršiams, kai  Jūs norite panašios į natūralų akmenį išvaizdos stalviršio , bet negalite skirti daug  laiko priežiūrai. Kvarco stalviršiai gaminami naudojant 95% kvarco dulkių ir 5% dervos. Dėl savo struktūros  išvengiamas paviršiaus įgeriamumas,  todėl Jums niekad neteks sukti galvos dėl stalviršio impregnavimo ir specialios priežiūros.( Skaityti daugiau apie dirbtinio akmens stalviršius)
 
 
Porceliano stalviršiai:
 
Vis labiau populiarėjantis dirbtinio akmens stalviršių tipas – porcelianas, atstovaujamas lyderiaujančių gamintojų Laminam,  Florim. Šių stalviršių panaudojimo galimybės beribės – virtuvė, vonios kambarys, komercinės patalpos, fasadų apdaila, lauko baldai. Didžiausi privalumui – plati spalvų gama, įvairūs paviršiaus užbaigimai, labai lengvas valymas, atsparumas karščiui(. Skaityti daugiau apie dirbtinio akmens stalviršius).
 
 
Patarimai renkantis stalviršį
 
Esminiai dalykai, kuriuos privalu apsvarstyti renkantis stalviršį, kad pasirinktas gaminys atitiktų Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.
 
Kokį stilių pasirinkti?
 
Akmens panaudojimas virtuvės, vonios kambario ar kitų stalviršių gamyboje yra beribis. Galime pasiūlyti ivairiu rūšių, spalvų ir skirtingų paviršių gaminių, kurie puikiai atitiks Jūsų pasirinktą namų įvaizdį. Jeigu dar neturite konkrečios vizijos, siūlome Jums pasižvalgyti ir paieškoti idėjų mūsų puslapyje .( Akmens panaudojimas interjere)
 
Ar dažnai ruošiamas valgis namuose?
 
Ar maisto ruošimas yra Jūsų aistra ir neatskiriama kasdienybė?  Tada siūlome Jums pasirinkti stalviršius atsparesnius mechaniniam poveikiui: iš  granito, kvarco, porceliano. Jeigu vis dėlto vakarais renkatės restoranus ar kavines, maisto ruošai neteikiate pirmenybės, tada tiks ir marmuro stalviršis.
 
 Ar yra vaikučių namuose?
 
Vaikai namuose nesirūpins stalviršiu, kaip rūpinatės  Jūs. Išpiltos sultys ar kitas skystis, kurį reikia kuo greičiau pašalinti, gali įsigerti į stalviršį ir palikti dėmes, todėl rekomenduojame granito arba dirbtinio akmens stalviršius.
 
 
Stalviršio kaina
 
Granito stalviršiai - medžiagos kaina  nuo 40eur už 1m2; papildomai kainuos pjovimas, briaunų apdirbimas, skylių pjovimas kaitlentei, plautuvei, maišytuvui. Taip pat teikiamos kitos paslaugos  pagal pageidavimą: matavimas, montavimas, impregnavimas bei prekių pristatymas.
 
Marmuro stalviršiai- medžiagos kaina nuo 65eur už 1m2; papildomai kainuos pjovimas, briaunų apdirbimas, pagal pageidavimą- skylės kaitlentei ir praustuvei.
 
Dirbtinio akmens stalviršiai- medžiagos kaina nuo 65eur už 1m2, papildomai kainuos pjovimas, briaunų apdirbimas, pagal pageidavimą- skylės kaitlentei ir praustuvei.
Stalviršių populiarumas
 
 
  • Granitas —91%
  • Dirbtinis akmuo—83%
  • Marmuras—43%
  • Kitas akmuo—26%
Mūsų atlikti darbai