Paslaugos

UAB "Akmenstata" tiekia natūralaus akmens produkciją ir teikia gamybos bei montavimo paslaugas. Dirbame su įmonėmis ir privačiais užsakovais. Daugelį gaminių turime sandėlyje ir nuolat papildome gaminių asortimentą ir jų kiekius. Naudodami modernią, profesionalią įrangą iš natūralaus akmens plokščių gaminame stalviršius, laiptų pakopas, židinių apdailas, palanges ir kitus gaminius. Galimi įvairūs gamybos darbai - pjūviai, tiesūs bei lenkti, apvalūs ir kvadratiniai skylių išpjovimai, briaunos frezavimas įvairiais profiliais, poliravimas, poliruoto paviršiaus šukavimas. Galime pasiūlyti pagaminto produkto transportavimo, montavimo, impregnavimo paslaugas.

     

Taip pat tiekiame jau pagamintą natūralaus akmens produkciją – plyteles, mozaikas, laiptų pakopas, trinkeles, čerpes, plautuves, dušo padėklus, rankų darbo židinių apdailas, akmens panelius bei įvairius suvenyrus. Galime pasiūlyti platų akmens pasirinkimą iš viso pasaulio – Indijos, Brazilijos, Turkijos, Kinijos, Ispanijos, Suomijos ir kt.

 

Patyrę mūsų įmonės darbuotojai patars ir padės jums išsirinkti. Dizainerė Loreta Savickienė parengs brėžinius, vizualizacijas. Profesionalūs meistrai atvyks pamatuoti, vėliau pagamins ir sumontuos. Mūsų devizas - "Nuo...iki".

Pasirinkę mus suprasite, kad tai - geriausias kokybės ir kainos santykis!

informacinis filmukas apie mus - https://www.youtube.com/watch?v=u4JB2epsYv0