Iš viso: 0.00 €

Gaminami stalviršiai iš dirbtinio akmens

Dirbtinio akmens stalviršiai
Stalviršiai iš dirbtinio akmens tiks bet kuriam virtuvės, vonios dizainui. Jie  yra vieni iš tvirčiausių  stalviršių gamyboje. Dirbtinis akmuo tarnaus ilgus metus, nereikalaudamas papildomos priežiūros.
Viena iš patraukliausių šių dirbinio akmens stalviršių savybių yra ta, kad jų spalvų gama yra labai didelė( Nuo baltų iki juodų- gausybė atspalvių ,tinkančių bet kokiam dizainui)
 Žinotina prieš renkantis stalviršius iš dirbtinio akmens
Stalviršiai gaminami iš kvarco dulkių , gauna iškasus kristalus ir juos sutrupinus, taip yra gaunama akmens masė Tai yra natūralus gamtos išteklius (Gamyboje jo naudojama 95%. Sumaišius kvarco dulkes su dažais bei derva, gaunamas kietas paviršius)
 Stalviršį galite rinktis nebūtinai blizgų ,poliruotu paviršiumi, -galime pasiūlyti dirbtinio akmens stalviršių,  panašių į matinį kalkakmenio paviršių arba  panašių į granitą, taip pat labai blizgių paviršių. Kadangi tai yra nenatūralus akmuo, o gamyklinis produktas, todėl  galima rasti  daugiau įvairiausių spalvų, atspalvių, raštų  paviršių. 
 
Dirbtinio akmens stalviršių privalumai ir trūkumai
 
Privalumai
 • Didelė spalvų įvairovė, daugybė raštų, skirtingos paviršiaus baigtys
 • Labai kieta medžiaga
 • Nereikalauja impregnavimo ( kaip natūralus akmuo)
 • Visiškai neturi porų- niekada neįgers jokių dėmių
 • Labai paprastas valymas šlapia šluoste
 • Paviršiaus kietumas neleis atsirasti net menkiausiam įbrėžimui
 • Naudojant unikalias medžiagas, gamyboje stalviršis išlieka lankstus numetus sunkų daiktą ant paviršiaus
 
Trūkumai
 
 
 • Sąlyginai didelė kaina, renkantis geriausios kokybės gaminius
 • Nors naudojama 95% natūralių medžiagų, vis tiek matoma, kad tai nėra natūralus akmuo
 
Apibendrinant vienas iš didžiausių trūkumų yra kaina. Tačiau investavę vieną kartą, turėsite išskirtinį gaminį, kuris Jus džiugins ilgus metus ir nereikalaus jokių papildomų investicijų. Nereikės išgyventi, kad patekęs ant kraštų  vanduo išpūs stalviršius (kaip gaminamus medžio stalviršius)  , išvengsite dėmių ,kurios gali įsigerti į paviršių( kaip natūraliame akmenyje). Tai bus pasirinkimas, kuris tarnaus Jums ,o ne Jūs -jam.
 
Dirbtinio akmens stalviršių kainos
Medžiagos kaina prasideda nuo 65 eur už 1m2. Papildomai kainuotų  pjovimas, briaunų apdirbimas, skylių pjovimas kaitlentei, plautuvei, maišytuvui. Yra daug dalykų, veikiančių stalviršio kainą : stalviršio forma,  pageidaujamas stalviršis be sujungimų (jeigu yra tokia galimybė) ,paviršiaus apdirbimas. Taip pat teikiame kitas paslaugas  (pagal pageidavimą): matavimas, montavimas  bei prekių pristatymas. Norint gauti preliminarią stalviršio kainą, siūlome pasinaudoti mūsų internetiniame puslapyje esančia skaičiuokle.
Stalviršio iš dirbtinio akmens priežiūra
Dirbtinio akmens stalviršio virtuvei arba vonios kambariui priežiūra yra viena iš paprasčiausių kokia tik gali būti. Kadangi stalviršių gamyboje naudojamas dervos užpildas, paviršius yra visiškai sandarus. Tiesiog užtenka prabraukti šlapia šluoste. Paviršius be porų neįgeria bakterijų, dėl to Jums nereikės šveisti  grubia kempine  ar naudoti chemikalų valymui.
Keletas eksploatacinių patarimų
 • Nenaudokite cheminių valiklių( nebent specialiai skirtų )
 • Naudokite švelnias šluostes
 • Naudokite padėkliuką karštiems daiktams
 • Naudokite pjaustymo lentelė, kitu atveju pjaustydami ant dirbtinio akmens stalviršio nespėsite keisti peilių