Iš viso: 0.00 €
Gaminamos natūralaus akmens židinio apdailos

Židinio apdaila Bianco Carrara

Prekės kodas: M008
Užsakoma prekė
Kaina 185.00 € m2
Židinys - tai vienas iš svarbiausių akcentų Jūsų interjere, kuris suteiks jaukumo ir prabangos. Už konkurencingą kainą gaminame natūralaus marmuro, granito, travertino bei dirbtinio akmens židinio apdailas. Iš akmens plokščių galime pagaminti modernias bei klasikines židinių apdailas, įvairių spalvų, išmatavimų. Turime itin didelį plokščių pasirinkimą, kurį nuolatos pildome, todėl kiekvienas klientas ras sau tinkamą variantą. Taip pat, tiekiame profesonalias projektavimo, gamybos, montavimo paslaugas.

Prie prekės nurodyta kaina – pasirinktos medžiagos kaina už kvadratinį metrą, gamybos, montavimo, matavimo kainos skaičiuojamos individualiai pagal pateiktą projektą.
--
Bianco Carrara - tai baltos spalvos marmuras, vietomis išraižytas pilkomis, juodomis gijomis. Marmuras tinkamas vidaus apdailai, juo dekoruojamos grindys, laiptai, sienos, židiniai, palangės, įvairūs vonios elementai.

Kilmės šalis - Italija
Galimi akmens paviršiai - poliruotas

Marmuro savybės - marmuras yra dekoratyvus ir blizgus akmuo, jis gali būti pačių įvairiausių spalvų ir raštų: nuo šviesaus pastelinio, balto, auksinio, mėlyno iki sodriai šokoladinio ir net gryno juodumo akmens. Jis ilgaamžis, patvarus, gana minkštas, jį nesunku apdirbti ir poliruoti, tačiau jis nėra atsparus įvairioms cheminėms medžiagoms, rūgštims, drėgmei, gali deformuotis, nublukti, jį lengva subraižyti, be to, jo paviršius yra slidus. Dėl šių marmuro savybių, akmeninius paviršius būtina saugoti nuo karščio, nevalyti abrazyvinių dalelių turinčiais valikliais ir impregnuoti.