Iš viso: 0.00 €
Gaminamos natūralaus akmens židinio apdailos

Židinio apdaila Viscont White

Prekės kodas: G002
Užsakoma prekė
Kaina nuo 130.00 € m2
Židinys - tai vienas iš svarbiausių akcentų Jūsų interjere, kuris suteiks jaukumo ir prabangos. Už konkurencingą kainą gaminame natūralaus marmuro, granito, travertino bei dirbtinio akmens židinio apdailas. Iš akmens plokščių galime pagaminti modernias bei klasikines židinių apdailas, įvairių spalvų, išmatavimų. Turime itin didelį plokščių pasirinkimą, kurį nuolatos pildome, todėl kiekvienas klientas ras sau tinkamą variantą. Taip pat, tiekiame profesonalias projektavimo, gamybos, montavimo paslaugas.

Prie prekės nurodyta kaina – pasirinktos medžiagos kaina už kvadratinį metrą, gamybos, montavimo, matavimo kainos skaičiuojamos individualiai pagal pateiktą projektą.
--
Viscont White - tai juodai baltos spalvos granitas, turintis ryškų, stambų "banguojantį" raštą, kuris kiekvieną plokštės kvadratinį metrą paverčia išskirtiniu. Šis granitas, kaip ir kiti, tinkamas stalviršių, akcentinių sienelių, palangių gamybai,  sienų bei grindinių dangai, laiptams, židiniams ir kt. Puikiai tinka tiek vidaus, tiek išorės apdailai.

Kilmės šalis - Indija
Galimi akmens paviršiai - poliruotas

Granito savybės - tai sunkus, tankus akmuo, pasižymintis ypatingu atsparumu įvairiems mechaniniams (pvz., įbrėžimams) ir cheminiams poveikiams – jis nebijo rūgščių, cheminių teršalų ir bakterijų. Be to, granitas nebijo karščio, šalčio o ant granitinio stalviršio išlieta kava, vynas ar burokėlių sultys jo nesugadins, kas, tikėtina, nutiktų, jei stalviršis būtų iš gryno marmuro.